• اتوبار تهران
  سلام و خوش آمدید به وب سایت آتیه بار | تهران
 • اتوبار تهران
  سلام و خوش آمدید به وب سایت آتیه بار | تهران
 • اتوبار تهران
  سلام و خوش آمدید به وب سایت آتیه بار | تهران
اتوبار تهران

اتوبار شاهین

اتوبار شاهین با یک تیم باتجربه ، کارگران خوش اخلاق و کارورزیده و با دارا بودن رانندگان دوره دیده و مسئولیت پذیر آماده این است همه روزه ناراحتی و نگرانی هایی که ممکن است در زمان اثاث کشی خانه برای شما اتفاق بیافتد را با اطلاعات کافی که در امر حمل اثاثیه منزل دارد یک برنامه کامل و زمانبندی شده ای را در اختیار شما قرار دهد تا شما عزیزان بتوانید با خیال آسوده به هر نقطه ای که میخواهید جابجا شوید تنها کافی است با اتوبار شاهین تماس بگیرید.

تضمین 100% اسباب و اثاثیه منزل و تجهیزات شکستنی و مبلمان خود را در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر (هر نقطه از شهر و شهرستان ) را با دریافت بیمه کالا دراتوبار شاهین تضمین کنید هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست بااتوبار شاهین با اطمینان خاطر جابجا شوید.اتوبار شاهین با بکارگیری از آخرین متدهای بروز اثاث کشی و بسته بندی حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد معمولا در یک اثاث کشی تمام اعضای خانواده درگیر می شوند و این امر باعث خستگی اعضای خانواده می شود

اتوبار شاهین در تلاش آن است با یک برنامه ریزی دقیق و به موقع از رنجش خاطر شما بکاهد.اتوبار شاهین با دارا بودن یک رزومه کاری کاملا درخشان در امر حمل اثاثیه منزل و قابل اطمینان آماده ارائه خدمات ویژه و کاملا متفاوت به همشهریان عزیز تهرانی می باشد پرسنل و کادر اتوبار شاهین با ارائه انواع بهترین خدمات تخصصی و بهره گیری از تجربه های چندین ساله ی خود در حمل اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و همچنین شرکت ها یک رزومه کاری درخشان را به ارمغان آورده است

هدف اتوبار شاهین جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.همشهریان و مشتریان عزیز می توانند فقط با یک تماس با اتوبار شاهین بدون دغدغه و نگرانی و حتی در ایام تعطیلات به صورت شبانه روزی و کاملا تضمینی با برآورده هزینه ها ، وسایل و کالای خود را به راحتی جابجا نمایند. اتوبار شاهین با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن و استفاده از کارتن های 5 لایه و با نیروهای مجرب و دوره دیده خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گرانبهای شما وارد شود در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر بوده و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آورد.

اتوبار شاهین مفتخر می باشد با ارائه بیمه کالا برای وسایل شکستنی و با ارزش شما عزیزان هموطن ضامن آرامش خیال شما را فراهم نماید . کارشناسان با تجربه ی اتوبار شاهین با هزینه مناسب و رضایت بخش یک برنامه ریزی مناسب جهت جابجایی کالای شما ارائه می نمایند . کادر و پرسنل اتوبار شاهین با آماده باش بودن در 7 روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند. پرسنل ورزیده و متخصص در امر بسته بندی با بکارگیری جعبه های مرغوب و متناسب با ابعاد اسباب و کالاها و همچنین ابزارهای بسته بندی از آسیب دیدن آنها در حمل و نقل در مسیرهای طولانی جهت رسیدن به مقصد مورد نظر جلوگیری می نماید. اتوبار و باربری شاهین با استفاده از نایلون های حبابدار ضربه گیر مخصوص بسته بندی از فضای های خالی(ممکن است این فضای خالی باعث بهم ریختگی و له شدن وسایل درون جعبه شود) که در داخل جعبه ها به وجود می آیند و اجتناب ناپذیر هستند جلوگیری می کند.

اتوبار و باربری تهران

اتوبار اصطلاحا به شرکت های گفته می شود که کالاها را از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال می دهند.این انتقال ها ممکن است درون شهری یا برون شهری باشد.به عبارت دیگر اتوبار به معنای شرکت های باربری است.اتوبار ها دارای انواع مختلفی هستند:اتوبار درون شهری:خدمات انتقال کالا داخل شهر را انجام می دهند.اتوبار برون شهری:خدمات انتقال خارج شهر را انجام می دهند.یک شرکت باربری یا اتو بار باید از ضریب امنیتی بالایی برخوردار باشه و در انجام کارها منظم و مقرون به صرفه باشد.در شرکت های باربری یا اتوبار کالا به وسیله ماشین های مخصوص جابه جا می شوند.ماشین های اتو بار به سه گروه کوچک،بزرگ و خیلی بزرگ تقسیم می شوند.در حال حاضر اتوبار بیشتر به شرکت هایی گفته می شود که در زمینه باربری شهری و جابه جایی وسایل مشغول فعالیت هستند.اوج رقابت اتوبارها تابستان است زیرا جابه جایی و اسباب کشی منازل زیاد است و به همین دلیل بیشتر اتوبارها شروع به تبلیغات در همه جا .

سرویس های ما

. آتیه بار با تکیه بر اصول و قواعد درست کار ، بهترین روش اسباب کشی را به شما نشان میدهد و شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل همراهی میکند . ابتدا با ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث شکل گرفتن نظم شده ، خطوط زمانی و شرایط درست بسته بندی را با توجه به زمانبندی مد نظر شما تعیین میکند و جابجایی اسباب و وسایل منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل میکن

مشتریان ما چه می گویند؟

درباره ما

تعرفه حمل بار بین شهری در آتیه بار درست مطابق تعرفه های اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران اعلام و اعمال میگردد . این تعرفه بنا به بخشنامه های ارسالی از طرف اتحادیه اعلام میگردد و اتوبار آتیه بار با حفظ مباحث مربوط به اخلاقیات و الویت قرار دادن اهمیت منافع شما همشهریان عزیز متعهدانه شما را در حمل بارتان همراهی میکند . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس گرفته و علاوه بر تعرفه حمل بار بین شهری ، از تعرفه ی مابقی خدمات باربری آتیه بار نیز مطلع گردید. با اتوبار آتیه بار تماس بگیرید.

اتوبار تهران

بسته بندی بار

اتوبار تهران

حمل بار مطمئن

اتوبار تهران

استفاده ازنیروی انسانی ماهر

اتوبار تهران

استفاده از وسایل حمل ونقل مطمئن

ما کی هستیم؟

آتیه بار میداند که جابجایی اسباب و اثاث منزل هر فرد با توجه به سلیقه ی هر فرد منحصر به فرد است . آتیه بار با تکیه بر اصول و قواعد درست کار ، بهترین روش اسباب کشی را به شما نشان میدهد و شما را در جابجایی اسباب و اثاثیه منزل همراهی میکند . ابتدا با ارائه ی برنامه ریزی ای راهبردی باعث شکل گرفتن نظم شده ، خطوط زمانی و شرایط درست بسته بندی را با توجه به زمانبندی مد نظر شما تعیین میکند و جابجایی اسباب و وسایل منزلتان را به خاطره ای ماندگار برای شما تبدیل میکند.

مهارت های ما

حمل سریع و مطمئن بار
قیمت مناسب
استفاده از نیروی انسانی ماهر
خدمات 24 ساعته

تماس با ما

شماره های تماس شمال تهران 22880571

غرب تهران 44319576

شرق و مرکز تهران 88108389

خدمات 24 ساعته 0919866076

اطلاعات تماس

 • آدرس: ایران - تهران
 • تلفن: 0919866076
 • ایمیل: info[AT]atiehbar[DOT]co

ارسال پیام

 • اتوبار تهران
 • اتوبار تهران
 • اتوبار تهران

آیکن های کاربردی سئو

شما میتونید پروژه را در اینجا ببینید.